Povezane vesti
Raspisan konkurs, za medijske projekte 31,2 miliona dinara
Radio sto plus 06.02.2026
Konkursom je predviđeno sufinansiranje sadržaja namenjenih televiziji, radiju, internet i štampanim medijima, te novinskim agencijama, i najmanji iznos sredstava koji se može odobriti po projektu iznosi 200 hiljada dinara, a najveći 25 miliona dinara… »
ANEM saopštio da su medijske konkurse raspisali i Novi Pazar i Petrovac na Mlavi: Koliko miliona dinara se deli?
Danas 06.02.2026
Konkurse za projektno sufinansiranje medijskih sadržaja za 2026. godinu raspisali su danas i Novi Pazar i Petrovac na Mlavi, iako Ministarstvo informisanja i telekomunikacija još nije objavilo konačnu listu kandidata za članove komisija za ocenjivanje… »
Bez konkursa, bez objašnjenja, bez dinara: Lazarevac odustao od sufinansiranja medija
Cenzolovka 06.02.2026
Gradska opština Lazarevac je prošle godine bez jasnog obrazloženja obustavila konkurs za sufinansiranje projekata proizvodnje medijskih sadržaja, nije raspisala novi poziv i rebalansom budžeta ostavila 0 dinara za ovu stavku. Tako su mediji iz Lazarevca… »
Vesti dana »
Tukao suprugu, pa izvadio sekiru i pretio ubistvom! Užas u Zemunu: Policija ga odmah uhapsila, a ovako se branio
Blic pre 30 minutajoš 28 povezanih
Alpac Capital preuzeo upravljanje medijima u Srbiji pre dozvole regulatora
Naslovi.ai pre 2 satajoš 33 povezane






