Povezane vesti
Skandal u Luvru: Devetoro uhapšenih zbog milionske prevare sa ulaznicama
NIN 13.02.2026
Francuska policija uhapsila je devet osoba u okviru istrage o sumnjivoj prevari sa ulaznicama u pariskom muzeju Luvr, za koju se veruje da je vredna oko 10 miliona evra. Među privedenima su, prema navodima tužilaštva u Parizu, i dva zaposlena u muzeju… »
Novi skandal u Luvru: Uhapšeno 10 osoba
B92 13.02.2026
Pariska policija razbila je organizovanu prevaru u muzeju Luvr i pritvorila 10 osoba, među kojima su zaposleni u muzeju i turistički vodiči, osumnjičeni da su kineskim posetiocima prodavali lažne ulaznice i pretrpavali ture vodiča. Prema navodima lista… »
Policija u Parizu razbila veliku prevaru u muzeju Luvr, uhapšeno 10 osoba
Telegraf 13.02.2026
Pariska policija razbila je organizovanu prevaru u muzeju Luvr i pritvorila 10 osoba, među kojima su zaposleni u muzeju i turistički vodiči, osumnjičeni da su kineskim posetiocima prodavali lažne ulaznice i pretrpavali ture vodiča, saznaju danas… »
U Francuskoj uhapšeno devet osoba osumnjičenih za masovnu prevaru oko ulaznica za Luvr
Danas 12.02.2026
Parisko tužilaštvo saopštilo je danas da je devet ljudi uhapšeno u okviru istrage o kako se sumnja prevari od 10 miliona evra oko ulaznca za Luvr koja je trajala deceniju. Hapšenja su sproveden danas u okviru sudske istrage otvorene posle žalbe koju je… »
Vesti dana »
Đilas zahteva hitnu smenu i hospitalizaciju ministra Bratine
Serbian News Media pre 1 satjoš 24 povezane
Saraf: Napadnuto 30 univerziteta u Iranu, ubijeno pet profesora i više od 60 studenata
Politika pre 19 minutajoš 66 povezanih
Lučani: Vodostaj u opadanju, vanredna odbrana od poplava ostaje na snazi
Euronews pre 5 satijoš 30 povezanih






