Povezane vesti
Poznata političarka maramom udavila majku: Zločin koji je potresao Hrvatsku dobio epilog, bez zatvorske kazne
Blic 16.02.2026
Zagrebački sud je osudio 62-godišnju ženu za ubistvo majke, ali je utvrđeno da je počinila delo u stanju neuračunljivosti. Kao posledica neuračunljivosti, osuđena nije dobila zatvorsku kaznu već je upućena na psihijatrijsko lečenje. Zbog ubistva… »
Bivša političarka maramom zadavila majku: Neće ići u zatvor, nezapamćen zločin u Hrvatskoj
Mondo 16.02.2026
Zbog ubistva svoje majke (84) koju je ugušila maramom 29. marta prošle godine, danas je osuđena 62-godišnja bivša profesorka. Veće Županijskog suda u Zagrebu proglasilo ju je krivom, ali pošto je utvrđeno da je u trenutku ubistva bila neuračunljiva, nije… »
Bivša političarka i učiteljica u Zagrebu ubila majku: Sud je doneo presudu, ali neće ići u zatvor
Telegraf 16.02.2026
Politički angažman optužene. Zbog ubistva svoje majke (84), koju je ugušila maramom 29. marta prošle godine, danas je osuđena 62-godišnja nekadašnja profesorka. Veće Županijskog suda u Zagrebu proglasilo ju je krivom, ali pošto je utvrđeno da je u tom… »
Vesti dana »
BLISKOISTOČNI SUKOB - Arakči: Evropa da ne ustupa Amerikancima baze za napade; Netanjahu se vratio u Izrael posle posete Vašingtonu
RTV pre 14 minutajoš 1 povezana
Popović se izvinio svima zbog 3 penala: "Preuzimam odgovornost, suđenje je bilo katastrofalno u oba meča"
Telegraf pre 6 satijoš 6 povezanih
Seuta: Pronađena tela 10 migranata koji su pokušali da preplivaju granicu
RTV pre 19 minutajoš 1 povezana





