Povezane vesti
Pre 18 godina Priština je jednostrano proglasila nezavisnost Kosovo "punoletno", Srbi ugnjetavani, a Albanci razočarani
Blic 17.02.2026
Odnosi između Srba i Albanaca su napeti i bez poverenja Obeležavanje 18 godina nezavisnosti prate čestitke iz dela sveta, ali i kritike iz Srbije Dijalog Beograda i Prištine još nije završen, Srbi koji žive na Kosovu i Metohiji žale se na svoj položaj, a… »
Istoričar Gudžić o 18 godina samoproglašene nezavisnosti tzv. Kosova: Srbi pod represijom, Albanci razočarani
RTS 17.02.2026
Osamnaest godina prošlo je od jednostranog proglašenja nezavisnosti tzv. Kosova. Istoričar iz Gračanice Aleksandar Gudžić izjavio je za RTS da se položaj Srba nije promenio, da se njihov broj na Kosovu i Metohiji smanjuje, te da su izloženi stalnoj… »
Vesti dana »
Harčenko: Politika orjentacije na sve države koje su partneri Srbije veoma efikasna
Euronews pre 4 satijoš 31 povezana
Četvoro stradalih u napadu dronom na Krim, deo poluostrva bez struje; Ruski udari na Poltavsku i Dnjepropetrovsku oblast
RTS pre 16 minutajoš 28 povezanih
"Marin mi je rekao da mora da igra": Bogdanović i Vjetrović o heroju Nemačke
Mondo pre 8 satijoš 31 povezana
FOTO Sve je gotovo: Janakopulos objavio sliku sa Obradovićem i objavio povratak Žoca
Nova pre 2 satajoš 29 povezanih



