Povezane vesti
Evropa histerično traži mesto u pregovorima o Ukrajini, ali s njom nema o čemu da se razgovara
Sputnik pre 24 dana
Evropa je bukvalno pala u histeriju, tražeći mesto za pregovaračkim stolom o Ukrajini, ali s njom nema o čemu da se razgovara, rekao je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. Evropa je razotkrila svoju nacističku suštinu za koju smo smatrali da… »
Evropljani u komi: Sijarto izjavio da "EU više nije globalni igrač"
Pravda pre 24 dana
Evropska unija je prestala da bude globalni igrač i čak nije zastupljena za pregovaračkim stolom o ukrajinskom rešenju, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto. „Položaj EU se značajno pogoršao — ona više nije globalni igrač ni u… »
"Za njih više nema mesta za stolom" Sijarto sasuo Briselu istinu u lice - EU više nije globalni igrač
Večernje novosti pre 24 dana
EVROPSKA unija je prestala da bude globalni igrač i čak nije zastupljena za pregovaračkim stolom o ukrajinskom rešenju, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto. Foto: Profimedia - Položaj EU se značajno pogoršao — ona više nije… »
Sijarto: EU više nije globalni igrač
Vesti online pre 24 dana
Evropska unija je prestala da bude globalni igrač i čak nije zastupljena za pregovaračkim stolom o ukrajinskom rešenju, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto. – Položaj EU se značajno pogoršao – ona više nije globalni igrač ni u… »
Vesti dana »
Prvi put od 2019. godine: U Venecueli podignuta američka zastava - ambasade počele da rade
Kurir pre 11 minutajoš 1 povezana








