Povezane vesti
Sindikat: Egzistencija zaposlenih u pravosuđu ugrožena, ministarstvo da reši problem
Radio 021 18.02.2026
Sindikat sudske vlasti ocenio je da Ministarstvo pravde Srbije mora hitno da reši probleme niskih zarada u pravosuđu. Zahtevaju povećanje koeficijenata i premeštanje nameštenika u više platne grupe, navodeći da je njihova egzistencija ugrožena. U… »
Sindikat: Materijalni položaj nameštenika u pravosuđu i dalje ispod nivoa dostojanstvenog života
N1 Info 18.02.2026
Sindikat sudske vlasti ocenio je da je materijalni položaj nameštenika u pravosuđu i dalje ispod nivoa dostojanstvenog života i zatražio od Ministarstva pravde da hitno pristupi sistemskom rešavanju problema niskih zarada u pravosuđu. Kao ključnu meru… »
Sindikat sudske vlasti: Ugrožena egzistencija nameštenika u pravosuđu, Ministarstvo da reši problem niskih zarada
Danas 18.02.2026
Sindikat sudske vlasti ocenio je danas da Ministarstvo pravde Srbije mora hitno da reši probleme niskih zarada u pravosuđu, te zahteva povećanje koeficijenata i premeštanje nameštenika u više platne grupe, navodeći da je njihova egizistencija ugrožena. U… »
Vesti dana »
Predsednik Irana: Nećemo pognuti glavu pred neprijateljem, ali pregovori nisu kapitulacija
Beta pre 1 satjoš 28 povezanih
Berlin odbio Putinov predlog da posrednik za Ukrajinu bude bivši nemački kancelar Šreder
Nova pre 1 satjoš 28 povezanih
Holandski par koji je posmatrao ptice na deponiji među prvim žrtvama hantavirusa na kruzeru
Radio 021 pre 2 satajoš 82 povezane
Partizanu Bosna samo usputna stanica: Polufinale overeno, odbrana trona itekako traje!
Hot sport pre 34 minutajoš 49 povezanih




