Povezane vesti
Tejlor Svift proglašena globalnom umetnicom godine: Dominacija četvrti put zaredom
Večernje novosti 20.02.2026
Već četvrtu godinu zaredom, američka kantautorka Tejlor Svift (36) dobitnica je nagrade Svetske diskografske federacije (IFPI) za globalnog umetnika godine. U saopštenju Juniverzal mjuzik Srbija navodi se da je Sviftova šesti put osvojila ovu nagradu, a… »
Tejlor Svift četvrti put zaredom Globalni umetnik godine
B92 20.02.2026
Američka kantautorka Tejlor Svift dobitnica je nagrade Svetske diskografske federacije (IFPI) za globalnog umetnika godine, četvrtu godinu zaredom. U saopštenju Universal Music Serbia navodi se da je Svift šesti put osvojila ovu nagradu, a ovo joj je i… »
Četvrti put zaredom Tejlor Svift dobitnica nagrade Svetske diskografske federacije za globalnog umetnika
N1 Info 20.02.2026
Američka kantautorka Tejlor Svift dobitnica je nagrade Svetske diskografske federacije (IFPI) za globalnog umetnika godine, četvrtu godinu zaredom. U saopštenju Universal Music Serbia navodi se da je Svift šesti put osvojila ovu nagradu, a ovo joj je i… »
Tejlor Svift dobitnica nagrade za globalnog umetnika godine
Politika 20.02.2026
Svift je šesti put osvojila ovu nagradu, a ovo joj je i četvrta uzastopna godina na vrhu IFPI liste. Američka kantautorka Tejlor Svift je dobitnica nagrade Svetske diskografske federacije (IFPI) za globalnog umetnika godine, četvrtu godinu zaredom. U… »
Vesti dana »
U Hrvatskoj uhapšen Ukrajinac osumnjičen za dizanje u vazduh gasovoda Severni tok
BBC News pre 6 minutajoš 29 povezanih
Vanredna situacija u Kladovu zbog požara, teška situacija na Stolovima i u Peščari
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 49 povezanih
Nadzornik na kopu Drmno u Kostolcu, preminuo od posledica strujnog udara
Beta pre 5 satijoš 18 povezanih
Studenti traže hitnu istragu: Policija nasilno privela studentkinju u Nišu
Naissus info pre 1 satjoš 7 povezanih
NBS promenila projekcije – inflacija će biti niža, a rast BDP-a viši u ovoj godini
Biznis.rs pre 2 satajoš 25 povezanih




