Povezane vesti
Srpski izvoz IT usluga prošle godine premašio 4,5 milijardi evra
Nova ekonomija 21.02.2026
Izvoz domaćeg sektora informaciono-komunikacionih tehnologija (IKT) tokom 2025. godine dostigao je rekordnih 4,55 milijardi evra, što predstavlja rast od deset odsto u odnosu na 2024. godinu, navodi se u saopštenju Kancelarije za IT i eUpravu. Samo u… »
"Rekordan izvoz potvrđuje snagu, konkurentnost i zrelost domaćeg IKT sektora"
B92 21.02.2026
Ukupan izvoz u sektoru informaciono-komunikacionih tehnologija (IKT) za celokupnu 2025. godinu dostigao je rekordnih 4,552 milijarde evra, saopštio je direktor Kancelarije za IT i eUpravu dr Mihailo Jovanović. Govoreći o najnovijim podacima o izvozu u… »
Izvoz IKT usluga iz Srbije u 2025. godini premašio 4,5 milijardi evra
Pressek 21.02.2026
Izvoz informaciono-komunikacionih tehnologija (IKT) iz Srbije u 2025. godini iznosio je 4,55 milijardi evra, što je 10 odsto više nego prethodne godine, saopštila je danas Kancelarija Vlade Srbije za IT i eUpravu. - Ovaj rezultat potvrđuje snagu… »
Vesti dana »
Đoković oborio Federerov rekord i ušao u četvrtfinale Vimbldona
Radio 021 pre 18 minutajoš 55 povezanih
Modžtaba Hamnei ne prisustvuje očevoj sahrani; Libanci prijavili izraelski vazdušni napad na jugu zemlje
RTS pre 1 satjoš 60 povezanih
Rusija predlaže prekid vatre radi predaje tela ukrajinskih vojnika u Kostjantinovki
Insajder pre 5 satijoš 35 povezanih
Jokić davao izjavu u Beogradu, pa isti dan otišao na drugi kraj Srbije: Snimili ga s pivom u ruci VIDEO
Nova pre 1 satjoš 30 povezanih




