Povezane vesti
UNESKO: U svetu se koristi oko 7.000 jezika
Moj Novi Sad 22.02.2026
Organizacija UN za obrazovanje, nauku i kulturu (UNESCO) saopštila je povodom Svetskog dana maternjeg jezika (21. februar), koji je ustanovljen 1999. godine, da se u svetu koristi oko 7.000 jezika, ali da je lingvistička raznolikost u opadanju. Ove… »
U svetu se trenutno koristi oko 7.000 jezika
Radio 021 22.02.2026
Organizacija UN za obrazovanje, nauku i kulturu (UNESCO) saopštila je u subotu, povodom Svetskog dana maternjeg jezika, da se u svetu koristi oko 7.000 jezika, ali da je lingvistička raznolikost u opadanju. Ove godine UNESCO je ponovio da su jezici… »
UNESKO: U svetu se koristi oko 7.000 jezika
Serbian News Media 22.02.2026
Organizacija UN za obrazovanje, nauku i kulturu (UNESCO) saopštila je danas povodom Svetskog dana maternjeg jezika, koji je ustanovljen 1999. godine, da se u svetu koristi oko 7.000 jezika, ali da je lingvistička raznolikost u opadanju. Ove godine UNESCO… »
Vesti dana »
Dačić: Uskoro pred poslanicima zakon o unutrašnjim poslovima koji zamenjuje dosadašnji
Euronews pre 1 satjoš 36 povezanih
Direktor policije: Na trenažnom letu se srušio helikopter, piloti nemaju ozbiljnije povrede
Sputnik pre 4 satijoš 43 povezane
Manjinski akcionari Vijesti: Nismo konsultovani, prodaja nije obavljena, kako tvrdi Junajted grupa
Nedeljnik pre 1 satjoš 31 povezana
Novi Sad eksplodirao – oborio dosadašnji turistički rekord Samo u aprilu ugostio preko 20.500 ljudi
Dnevnik pre 3 satajoš 36 povezanih
Čačanske česme suve već danima, Vlada Srbije šalje '330.000 flašica vode'
BBC News pre 1 satjoš 43 povezane



