Povezane vesti
Mrdić: Blokaderima ne odgovara efikasno pravosuđe
NIN pre 1 dan
Poslanik i predsednik skupštinskog Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Uglješa Mrdić izjavio je danas je nedavno usvojeni set pravosudnih zakona, čiji je bio predlagač, "veliki korak ka efikasnijem pravosuđu" i tome da odgovara svako… »
Mrdić: Blokaderima ne odgovara efikasno pravosuđe, sprovodili bi jednoumlje
Euronews pre 1 dan
Poslanik i predsednik skupštinskog Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Uglješa Mrdić izjavio je danas da je nedavno usvojeni set pravosudnih zakona, čiji je bio predlagač, veliki korak ka efikasnijem pravosuđu i ka tome da svako ko… »
Mrdić: Blokaderima ne odgovara efikasno pravosuđe, sprovodili bi jednoumlje
RTV pre 1 dan
BEOGRAD - Poslanik i predsednik skupštinskog Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Uglješa Mrdić izjavio je danas je nedavno usvojeni set pravosudnih zakona, čiji je bio predlagač, veliki korak ka efikasnijem pravosuđu i ka tome da… »
Vesti dana »
Na mesto v.d. direktora Pete beogradske gimnazije postavljen Ognjen Mrvaljević
RTV pre 3 satajoš 27 povezanih
Blokade regionalnih puteva se nastavljaju: Poljoprivrednici ostaju pri svojim zahtevima
Mondo pre 1 satjoš 48 povezanih
Ugrožava li nasilje bandi Svetsko fudbalsko prvenstvo u Meksiku
BBC News pre 31 minutajoš 30 povezanih
MUP: Zaplenjeno 800 parfema, vrednosti skoro 6 miliona dinara
IndeksOnline pre 46 minutajoš 21 povezana
Trgovinski sporazumi i carinska politika SAD pod pritiskom odluka Vrhovnog suda i reakcija EU
Naslovi.ai pre 2 satajoš 36 povezanih



