Povezane vesti
Fondacija Romi za Evropu poziva na hitne regulatorne izmene nakon smrti devetnaestogodišnjeg Manuela Ameta
ROMinfomedia 24.02.2026
Brisel / Zrenjanin – Fondacija Romi za Evropu izražava duboku zabrinutost zbog neaktiviranja nacionalnog sistema za uzbunjivanje u slučajevima nestalih osoba u Srbiji u slučaju Manuela Ameta, devetnaestogodišnjeg mladića sa autizmom koji je nestao 15… »
Fondacija Romi za Evropu poziva na hitne regulatorne izmene nakon smrti devetnaestogodišnjeg Manuela Ameta
Telegraf 24.02.2026
Fondacija Romi za Evropu izražava duboku zabrinutost zbog neaktiviranja nacionalnog sistema za uzbunjivanje u slučajevima nestalih osoba u Srbiji u slučaju Manuela Ameta, devetnaestogodišnjeg mladića sa autizmom koji je nestao 15. februara, a pronađen je… »
Fondacija Romi za demokratiju: Doneti Manuelov zakon, da se nikada ne ponovi tragedija iz Zrenjanina
N1 Info 24.02.2026
Fondacija Romi za demokratiju založila se danas za donošenje "Manuelovog zakona", kako se više nikada ne bi ponovile tragedije poput smrti devetnaestogodišnjeg mladića sa autizmom u Zrenjaninu, čiji nestanak 2025. godine nije aktivirao nacionalni alarm… »
Fondacija Romi za demokratiju: Usvojiti „Manuelov zakon“
Danas 24.02.2026
Fondacija Romi za demokratiju založila se danas za donošenje „Manuelovog zakona“, kako se više nikada ne bi ponovile tragedije poput smrti devetnaestogodišnjeg mladića sa autizmom u Zrenjaninu, čiji nestanak 2025. godine nije aktivirao nacionalni alarm… »
Vesti dana »
Sukob stao, ali pregovori počinju s oprezom: Zakazan prvi sastanak u Islamabadu
B92 pre 1 satjoš 45 povezanih
Tramp najavio carine od 50 odsto za zemlje koje snabdevaju Iran oružjem
Pravo u centar pre 31 minutajoš 27 povezanih
Ponegde kiša i mraz: RHMZ objavio kakvo će biti vreme do 12. aprila
Danas pre 36 minutajoš 35 povezanih
Hegset: Operacija Epski bes bila istorijska i nadmoćna pobeda na bojnom polju
Euronews pre 6 minutajoš 168 povezanih





