Povezane vesti
Inflacija u evrozoni klizi naniže, evro ide ka vrhu: Cene u ovim zemljama u padu, a kod suseda "gori"
Blic pre 27 dana
Snažan rast evra pratio je pad inflacije, pri čemu je evro dostigao najvišu vrednost prema dolaru u četiri godine Cene usluga i prerađene hrane, alkohola i duvana usporile su rast, dok su cene energije dodatno pale Godišnja inflacija u evrozoni pala je u… »
Godišnja inflacija u evrozoni za januar najniža za 16 meseci
Politika pre 27 dana
Pad inflacije pratio je snažan rast evra, koji je krajem meseca prešao granicu od 1,2 dolara. Godišnja inflacija u evrozoni pala je u januaru sa decembarskih dva odsto na 1,7 odsto, što je u skladu sa prethodnom preliminarnom procenom i najniža vrednost… »
Inflacija u evrozoni najniža za 16 meseci: Evrostat potvrdio pad na 1,7 odsto
Telegraf pre 27 dana
Godišnja inflacija u evrozoni pala je u januaru sa decembarskih dva odsto na 1,7 odsto, što je u skladu sa prethodnom preliminarnom procenom i najniža vrednost za 16 meseci, objavio je danas Evrostat. Pad inflacije pratio je snažan rast evra, koji je… »
Vesti dana »
Mol dobio odobrenje SAD: rok za kupovinu NIS-a produžen do 22. maja
Bloomberg Adria pre 45 minutajoš 36 povezanih
Novopazarskim studentima Hamzi Ziljkiću i Nikoli Marjanoviću određen pritvor do 30 dana
N1 Info pre 45 minutajoš 23 povezane
Uživo: Kriza na Bliskom istoku, pakistanski premijer: "Spremni smo da budemo domaćini pregovora SAD i Irana"
Euronews pre 1 satjoš 64 povezane
Tačno 27 godina od NATO agresije, prve bombe pale na Novi Sad
NoviSad.com pre 20 minutajoš 58 povezanih




