Povezane vesti
Stečaj stigao kompaniju koja posluje od 1931: Najveća nemačka parfimerija zatvara 9 svojih lokala, 30 radnika ugroženo
Blic pre 1 dan
Oko 30 zaposlenih biće pogođeno zatvaranjima, ali će im je ponuđena mogućnost preseljenja u druge filijale Parfimerija, osnovana 1931. godine, a većina prodavnica se nalazi u Severnoj Rajni – Vestfaliji Lanac parfimerija "Stadt-Parfümerie Pieper", koji… »
Tuga! Poznati lanac zatvara 9 prodavnica - oko 30 radnika ugroženo
Telegraf pre 1 dan
Lanac parfimerija Stadt-Parfümerie Pieper, koji se nalazi u stečaju, najavio je zatvaranje devet prodavnica u Nemačkoj. Tokom narednih nedelja biće zatvorene poslovnice u Esenu, Dinslakenu i Duizburgu, kao i radnje u Hamu, Hatingenu, Menhengladbahu… »
Vesti dana »
(Video) "Ne želim da upotrebim silu, ali nekad moram" Tramp najavio rat Teheranu?! Još jedna evropska zemlja izdala hitnu naredbu za evakuaciju iz Irana
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Savo Manojlović: Tužilaštvo mora da reaguje o navodima da se BIA interesovala za VST
Danas pre 2 satajoš 2 povezane
Ataman ocenio pobedu Turske kao istorijsku, pa potom poslao poruku za FIBA i Evroligu
Danas pre 5 minutajoš 3 povezane
Završen pretres stana brata Mila Đukanovića u Podgorici, inspektori krenuli ka Nikšiću
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Infrastruktura železnice Srbije: Krenuo teretni saobraćaj brzom prugom, 20 cisterni iz Mađarske stiglo u Suboticu
Danas pre 1 satjoš 1 povezana


