Povezane vesti
Javna rasprava o Programu lokalnog ekonomskog razvoja od 28. februara, za privredu opredeljeno 80 miliona dinara
Gradski portal 018 27.02.2026
Nacrt programa lokalnog ekonomskog razvoja grada Niša za 2026. godinu biće na javnoj raspravi od 28. februara do 5. marta, a dokument će biti dostupan na sajtu Grada Niša i sajtu Gradske uprave za lokalni ekonomski razvoj i investicije. Program obuhvata… »
Najavljeno 80 miliona za nišku privredu – nacrt na uvid do početka marta
Južne vesti 27.02.2026
Nacrt Programa lokalnog ekonomskog razvoja Grada Niša za ovu godinu, iznosiće 80 miliona dinara, biće na javnoj raspravi od 28. februara do 5. marta. Iz Gradske uprave najavljuju veća sredstva nego prošle godine i nove mere poput digitalizacije… »
NIŠKA PRIVREDA DOBIJA 80 MILIONA DINARA! Javna rasprava počinje 28. februara – evo koje su nove mere
Glas juga 27.02.2026
„Nacrt programa lokalnog ekonomskog razvoja Grada Niša za 2026. godinu naći će se na javnoj raspravi od 28. februara do 5. marta“, izjavila je Dragana Stojanović Krstić, rukovodilac Sektora za podršku privredi, strateško i razvojno planiranje u Gradskoj… »
Za Program lokalonog ekonomskog razvoja 80 miliona dinara
Niške vesti 27.02.2026
Rukovodilac Sektora za podršku privredi, strateško i razvojno planiranje Dragana Stojanović Krstić kazala je da će iz budžeta Grada Niša ove godine biti izdvojeno 80 miliona dinara za finansiranje Program lokalnog ekonomskog razvoja i dodala da se radi o… »
Vesti dana »
IDF opkolio Bint Džbejl, ubijeno više od 100 boraca Hezbolaha
Politika pre 43 minutajoš 36 povezanih
Devojka povređena kod Aleksinca u životnoj opasnosti, vozaču određen pritvor
NIN pre 1 satjoš 26 povezanih
Nekada inspirisan Orbanom, Mađar ga je danas svrgnuo sa vlasti
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 35 povezanih






