Повезане вести
Велика трагедија у Италији: Млади фудбалер преминуо после срчаног застоја на полувремену!
Хот спорт 02.03.2026
Даниеле Паирото колабирао у свлачионици током аматерске утакмице! Фудбалски свет потресла је вест о смрти младог играча Даниелеа Паирота (24), који је преминуо након што је доживео срчани застој током утакмице у месту Крова, у… »
Фудбалер (24) колабирао усред меча, па умро у болници: Ужасна вест потресла свет спорта
Курир 02.03.2026
Данијеле Паирото, 24-годишњи италијански фудбалер, преминуо је у болници, саопштиле су локалне власти из Новаре. Паирото је током утакмице између Крова и Ливорно Ферариса у оквиру ЦСИ лиге, доживео срчани застој. У току… »
Трагедија у Италији! Фудбалер (24) колабирао усред меча, преминуо у болници
Телеграф 02.03.2026
Млади фудбалер Даниеле Паирото (24) преминуо је након што је доживео срчани застој током утакмице у Крови, у оквиру аматерског првенства ЦСИ. Према извештајима, младић је пао након што је стигао до свлачионица током полувремена… »
Вести дана »
Данас до 40 степени, уз могуће пљускове: Какво нас време очекује за викенд
Н1 Инфо пре 1 сатјош 17 повезаних
Мотоциклиста (30) и сувозач (37) тешко повређени у удесу у Земуну
Невсмакс Балканс пре 49 минутајош 10 повезаних
Возачи наоружајте се стрпљењем ако идете преко: Ево на којим прелазима су јутарње гужве, на Хоргошу се чека 45 минута
РИНА пре 9 минутајош 7 повезаних
Инфантино се извињава због грешака, али остаје председник ФИФА
BBC News пре 44 минутајош 10 повезаних




