Povezane vesti
Bitka na jugu Libana: Oficir IDF-a u teškom stanju nakon ranjavanja u borbi protiv Hezbolaha
Večernje novosti 05.03.2026
OFICIR Izraelskih odbrambenih snaga (IDF) teško je danas ranjen, a jedan vojnik je lakše povređen tokom borbama protiv Hezbolaha na jugu Libana, saopštila je izraelska vojska. Foto Tanjug/AP/Matias Delacroix Kako se navodi, oba vojnika su na bolničkom… »
Izraelska vojska ponovila upozorenje civilima da se evakuišu iz južnog Libana
RTV 05.03.2026
BEJRUT - Izraelske odbrambene snage (IDF) ponovile su upozorenje civilima u južnom Libanu da se evakuišu iz svojih domova usred borbi Izraela protiv libanske militantne grupe Hezbolah. "Morate odmah da nastavite da se krećete severno od reke Litani"… »
Izrael se sprema za invaziju? Ponovljeno upozorenje civilima da se evakuišu
B92 05.03.2026
Izraelske odbrambene snage (IDF) ponovile su upozorenje civilima u južnom Libanu da se evakuišu iz svojih domova usred borbi Izraela protiv libanske militantne grupe Hezbolah. "Morate odmah da nastavite da se krećete severno od reke Litani", navodi se u… »
Vesti dana »
RHMZ: Stiže dugotrajan toplotni talas sa temperaturama oko 40 stepeni
RTV pre 10 minutajoš 21 povezana
Četiri osobe povređene u dve saobraćajne nezgode tokom noći u Beogradu
N1 Info pre 50 minutajoš 10 povezanih
"Osetno podrhtavanje, čuo se i zvuk": Snažan zemljotres u blizini Srbije, evo gde se zatreslo tlo
Mondo pre 10 minutajoš 9 povezanih
Svet na ivici nove eskalacije! Iran tvrdi da je pogodio tri tankera i zatvorio Ormuski moreuz
Večernje novosti pre 1 satjoš 8 povezanih




