Povezane vesti
Odbojkaši Radničkog posle velike borbe poraženi u Novom Sadu
RTK pre 20 sati
Odbojkaši Radničkog poraženi su večeras na gostovanju ekipi Vojvodine rezultatom 3:2, po setovima 25:19, 20:25, 15:25, 25:19 i 16:14, u utakmici 18. kola BPŠ Superlige Srbije. Kragujevčani su bili nadomak velike pobede, ali je domaći tim u dramatičnoj… »
Novosađani u triler završnici srušili Radnički u derbiju kola
RTV pre 21 sat
NOVI SAD - U derbiju 18. kola Superlige Srbije za odbojkaše, Vojvodina je slavila protiv Radničkog posle pet setova. Utakmica u Novom Sadu, gde je Vojvodina dočekala aktuelnog šampiona - Radnički iz Kragujevca, opravdala je epitet derbija. Novosađani su… »
Velika pobeda Vojvodine, šampion pao u Novom Sadu
Sport klub pre 21 sat
U derbi meču 18. kola Super lige Srbije Vojvodina je posle preokreta slavila protiv Radničkog - 3:2 (25:19, 20:25, 15:25, 25:19, 16:14). Vojvodina je odigrala jedan od boljih mečeva u sezoni, iako je posle tri seta izgledalo da će u derbi meču biti… »
Vojvodini triler u pet setova: Šampion pao na Spensu, crveno-beli se revanširali Kragujevčanima
Dnevnik pre 22 sata
Veliki trijumf ostvarili su odbojkaši Vojvodine pošto su slavili nad aktuelnim šampionom Radničkim iz Kragujevca u uzbudljivom derbiju 18. kola Superlige – 3:2. Revanširali su se Novosađani Šumadincima za ubedljiv poraz u prvom delu sezone, a upisali su… »
Vesti dana »
"Konačno smo danas svi radili zajedno": Đoan Penjaroja spreman za gostovanje u Sarajevu
Mondo pre 2 satajoš 36 povezanih
Rat na Bliskom istoku: Eksplozije u Teheranu, Iran gađao tankere i američke vojne baze
NIN pre 41 minutajoš 90 povezanih
Rusija: Prerano govoriti o novom sporazumu o kontroli naoružanja
Vesti online pre 2 satajoš 37 povezanih






