Povezane vesti
Mogu li stanovi upisani po zakonu "Svoj na svome" pod hipoteku: Evo šta kažu agenti za nekretnine i banke
Kurir pre 11 sati
Na ovaj način bi trebalo da se omogući legalizacija čak 4,8 miliona nelegalnih objekata u zemlji. Za oko 70 odsto objekata legalizacija će koštati 100 evra, a rok za prijavu je nedavno produžen zbog velikog interesovanja. Međutim, kako pravni status tih… »
Mogu li stanovi legalizovani po zakonu "svoj na svome" pod hipoteku za kredit
Bloomberg Adria pre 15 sati
Višedecenijski problem nelegalne gradnje u Srbiji država pokušava da reši novim Zakonom o legalizaciji, odnosno programom "Svoj na svome", kojim bi trebalo da se omogući legalizacija čak 4,8 miliona nelegalnih objekata u zemlji. Za oko 70 odsto objekata… »
Legalizacija za oko 100 evra: Da li program „Svoj na svome“ menja tržište nekretnina u Srbiji
Ozon pre 15 sati
Srbija ponovo pokušava da reši višedecenijski problem nelegalne gradnje. Novi državni program „Svoj na svome“ trebalo bi da omogući upis velikog broja objekata koji su izgrađeni bez potpune dokumentacije, a procenjuje se da u zemlji postoji oko 4,8… »
Vesti dana »
(BLOG) Iranski predsednik postavio uslove za okončanje rata, Izrael započeo napade na Bejrut
N1 Info pre 49 minutajoš 75 povezanih
Real uništava Mančester siti: Građani razbijeni u Madridu, ludnica u Parizu, nestvarni Bodo nastavlja sa senzacijama!
Kurir pre 14 minutajoš 44 povezane
Strika: Izjava Zavišića da su svi Hrvati ustaše je katastrofalna, mržnja se konstantno proizvodi
N1 Info pre 1 satjoš 26 povezanih
FBI: Iran bi mogao da bombarduje Kaliforniju! Teheran objavio uslove za kraj rata: Moraju da plate ratnu odštetu!
Kurir pre 14 minutajoš 97 povezanih
Košarkašice Srbije pobedile Island u Novom Sadu, overile plasman u drugi krug kvalifikacija za EP
Radio 021 pre 1 satjoš 33 povezane



