Povezane vesti
Jedinična cena Moravskog koridora ostala nepromenjena
Biznis.rs pre 22 sata
Između ugovorenih cena i fiskalne realnosti. Jedinična cena auto-puta Moravski koridor u Srbiji nije se promenila, rekli su za Forbes iz američke kompanije Behtel, koja je u konzorcijumu sa turskom kompanijom Enka glavni izvođač radova na toj… »
Američki Behtel za Forbs: Jedinična cena Moravskog koridora nije se promenila
Radio sto plus pre 22 sata
“Projekat nije bio u potpunosti razrađen u trenutku potpisivanja ugovora. Ugovorena cena je bila strukturirana tako da omogući naknadni razvoj projekta i dodatno preciziranje ključnih elemenata projekta”, naveli su iz kompanije u odgovoru Forbsu. Upitani… »
Američki Behtel za Forbs: Jedinična cena Moravskog koridora nije se promenila
Serbian News Media pre 23 sata
Jedinična cena auto-puta Moravski koridor u Srbiji nije se promenila, rekli su za Forbs iz američke kompanije Behtel, koja je u konzorcijumu sa turskom kompanijom Enka glavni izvođač radova na toj saobraćajnici. „Projekat nije bio u potpunosti razrađen u… »
EKSKLUZIVNO Američki Behtel tvrdi za Forbes: Jedinična cena za Moravski koridor nije se promenila
Forbes pre 1 dan
“Jedinična cena autoputa se nije promenila. Projekat nije bio u potpunosti razrađen u trenutku potpisivanja ugovora. Ugovorena cena je bila strukturirana tako da omogući naknadni razvoj projekta i dodatno preciziranje ključnih elemenata projekta”. Ovo je… »
Vesti dana »
22 godine od Martovskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji
Jugmedia pre 31 minutajoš 53 povezane
Talibani: Najmanje 400 mrtvih u pakistanskom zračnom napadu na bolnicu u Kabulu
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 18 povezanih







