Povezane vesti
Grupa za odvikavanje od pušenja počinje sa radom u ponedeljak u ambulanti u Rumenačkoj
NoviSad.com 17.03.2026
Novi Sad – Nova grupa za odvikavanje od pušenja počeće sa radom u ponedeljak, 23. marta u 18 časova. Sastanci se održavaju u Savetovalištu za odvikavanje od pušenja Preventivnog centra Doma zdravlja „Novi Sad“ koje funkcioniše u objektu u Rumenačkoj 102… »
Novi Sad: Od ponedeljka kreće nova grupa u Savetovalištu za odvikavanje od pušenja
RTV 17.03.2026
NOVI SAD - Nova grupa Savetovališta za odvikavanje od pušenja, Preventivnog centra Doma zdravlja Novi Sad, počinje sa radom u ponedeljak, 23. marta 2026. godine, u 18 časova. Rad Savetovališta sa grupom traje pet dana, od ponedeljka do petka, za… »
DZNS: U ponedeljak počinje nova grupa za odvikavanje od pušenja
Moj Novi Sad 17.03.2026
Nova grupa Savetovališta za odvikavanje od pušenja, Preventivnog centra Doma zdravlja Novi Sad, počinje sa radom u ponedeljak, 23. marta, u 18 časova. Rad Savetovališta sa grupom traje pet dana, od ponedeljka do petka, za polaznike je neophodno da istom… »
Nova grupa za odvikavanje od pušenja počinje sa radom u ponedeljak u ambulanti u Rumenačkoj
Radio 021 17.03.2026
Nova grupa Savetovališta za odvikavanje od pušenja Preventivnog centra Doma zdravlja Novi Sad, počeće sa radom u ponedeljak, 23. marta. Grupa će početi sa radom od 18 časova. Rad Savetovališta sa grupom traje pet dana, od ponedeljka do petka, a neophodno… »
Vesti dana »
Ugašeno 9 mladih života - tri godine od masovnog ubistva kod Mladenovca; Blažićima maksimalne kazne FOTO
B92 pre 52 minutajoš 57 povezanih
Kakvo će vreme biti za Đurđevdan? RHMZ se oglasio novom prognozom, evo kada se očekuje preokret
Mondo pre 46 minutajoš 24 povezane
Macut: Cilj Srbije je da do 2030. godine skoro polovina energije potiče iz obnovljivih izvora
Insajder pre 16 minutajoš 18 povezanih






