Povezane vesti
Zvezdin budžet skočio za 200 posto! Sve više novca u Evroligi - evo zašto na listi nema Partizana!
Kurir 18.03.2026
Prema njihovim istraživanjima Plate u Evroligi skočile su za više od 50 odsto u poslednjih pet godina, tako da je prosečan budžet timova sada oko 14,5 miliona evra. „I dok Panatinaikos prednjači sa čak 27 miliona, prava promena dogodila se u sredini… »
Pad profita u švajcarskoj industriji satova: Smanjuje se plata direktora kompanije "Svoč", drastičan pad profita
Blic 18.03.2026
Neto profit kompanije "Svoč" u 2025. godini iznosio je samo 25 miliona franaka, naspram 219 miliona godinu ranije Uprkos slabijim rezultatima, kompanija će akcionarima isplatiti dividendu od 4,5 franaka po akciji, više nego što su analitičari očekivali… »
Direktori Svoč grupe se suočili sa smanjenim platama - evo zbog čega
Telegraf 18.03.2026
Plata izvršnog direktora švajcarske Svoč grupe Nika Hajeka smanjena je sa pet miliona franaka na 4,7 miliona franaka (oko 5,18 miliona evra) nakon što je čuveni švajcarski proizvođač satova zabeležio pad neto profita za čak 89 odsto u 2025. godini… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: Srbija i MOL zatvorili otvorena pitanja, postignut kompromis o akcionarskom ugovoru za NIS
Insajder pre 1 satjoš 24 povezane
Zaplenjen kilogram hašiša u vozilu u Sremskoj Mitrovici: Uhapšen muškarac (38)
Newsmax Balkans pre 51 minutajoš 27 povezanih
Trump preti novim napadom na Iran ako se mirovni sporazum ne finalizuje
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 42 povezane
Osnovci u petak završavaju nastavu, na raspustu od 15. juna do 31. avgusta
Politika pre 2 satajoš 45 povezanih
"Tako je bilo večeras, ne znači da će u petak": Đoan Penjaroja zna kako do majstorice
Mondo pre 50 minutajoš 93 povezane



