Povezane vesti
Na današnji dan 20. mart
Serbian News Media 20.03.2026
43. p.n.e. – Rođen je Publije Ovidije Nazon (Publius Ovidius Naso), jedan od najvećih rimskih pesnika i jedan od najčuvenijih autra stihova o ljubavi u svetskoj literaturi („Epistule“, „Lekovi od ljubavi“, „Ljubavno umeće“). U glavnom delu „Metamorfoze“… »
Na današnji dan: Umro Lajoš Košut, oformljen logor Dahau
Radio 021 20.03.2026
Donosimo vam pregled događaja koji su se dogodili na današnji dan, 20. mart. 43. p.n.e. Rođen je Publije Ovidije Nazon, jedan od najvećih rimskih pesnika i jedan od najčuvenijih autora stihova o ljubavi u svetskoj literaturi ("Epistule", "Lekovi od… »
Na današnji dan, 20. mart
Šabačke novosti 20.03.2026
43. p.n.e. Rođen je Publije Ovidije Nazon (Publius Ovidius Naso), jedan od najvećih rimskih pesnika i jedan od najčuvenijih autora stihova o ljubavi u svetskoj literaturi („Epistule“, „Lekovi od ljubavi“, „Ljubavno umeće“). U glavnom delu „Metamorfoze“… »
Na današnji dan, 20. mart: Rođen Gogolj, umro Lajoš Košut...
N1 Info 20.03.2026
Na današnji dan dogodilo se: 43. p.n.e. Rođen je Publije Ovidije Nazon, jedan od najvećih rimskih pesnika i jedan od najčuvenijih autora stihova o ljubavi u svetskoj literaturi ("Epistule", "Lekovi od ljubavi", "Ljubavno umeće"). U glavnom delu… »
Vesti dana »
Predsednik Mađarske potpisao ustavni amandman koji mu okončava mandat
Beta pre 3 satajoš 27 povezanih
Dva američka vojnika poginula, jedan nestao u napadu Irana na bazu u Jordanu
Beta pre 4 satijoš 45 povezanih
Kukurelja iznenadio izjavom: Evo šta je fudbaler Španije rekao pred veliko finale Mundijala
Večernje novosti pre 4 satijoš 53 povezane
(Foto) Nevreme se sa zapada premešta ka istoku Srbije, RHMZ upozorio na pljuskove sa grmljavinom
Newsmax Balkans pre 1 danjoš 20 povezanih
Partizan ostao bez pobede u nadoknadi: Crno-beli ispustili tri boda u poslednjim sekundama protiv Zemuna!
Hot sport pre 2 satajoš 24 povezane




