Povezane vesti
Obeshrabrujuća poruka za Kijev: Ukrajina ne može u EU do 2027.
Vesti online 24.03.2026
Ukrajina neće moći da se pridruži Evropskoj uniji do 2027. godine, izjavila je Marta Kos, evropski komesar za proširenje. „Mislim da svi shvataju da je nemoguće da se Ukrajina pridruži EU do 1. januara 2027. godine“, kazala je Kos na konferenciji u… »
Obeshrabrujuća poruka za Kijev: Ukrajina ne može u EU do 2027.
Sputnik 24.03.2026
Ukrajina neće moći da se pridruži Evropskoj uniji do 2027. godine, izjavila je Marta Kos, evropski komesar za proširenje. Prema rečima evropskog komesara, prvo je potrebno uspostaviti mir. „Zatim moramo da sprovedemo reforme. Investitori će doći… »
Hladan tuš za Ukrajinu: Ne možete u EU do 2027. godine
Večernje novosti 24.03.2026
UKRAJINA neće moći da se pridruži Evropskoj uniji do 2027. godine, izjavila je Marta Kos, evropski komesar za proširenje. Foto: Evropski parlament - Mislim da svi shvataju da je nemoguće da se Ukrajina pridruži EU do 1. januara 2027. godine - kazala je… »
Vesti dana »
U Srbiji pao sneg! Neverovatni prizori usred maja, ove planine se zabelele
Dnevnik pre 1 satjoš 23 povezane
Bangaranga za istoriju: Bugarska prvi put osvojila Evroviziju u finalu punom napetosti i iznenađenja
RTS pre 3 satajoš 28 povezanih
Devetorici uhapšenih za ubistvo Nešovića određen pritvor: Jedina uhapšena žena biće u kućnom pritvoru
Telegraf pre 21 minutajoš 14 povezanih





