Povezane vesti
Influenserka pala sa terase hotela i slomila kičmu na 24 mesta: Lekari joj se bore za život
B92 26.03.2026
Influenserka iz Velike Britanije Bet Klug pala je sa terase četvrtog sprata hotela "Sin City" u Pataji u Tajlandu, a prilikom pada slomila je kičmu na 24 mesta, otkrili su njeni prijatelji. Bet Klug pala je na betonsku žardinjeru sa balkona hotela koji… »
Influenserka pala s balkona hotela: Slomila kičmu na 24 mesta, a ruke joj potpuno uništene
Mondo 26.03.2026
Britanska influenserka Bet Klugbori se za život nakon stravičnog pada s hotelskog balkona u popularnom tajlandskom letovalištu Pataja na Tajlandu. Ona je zadobila je teške povrede, uključujući lom kičme na čak 24 mesta. Prema dostupnim informacijama koje… »
Influenserka pala s balkona hotela: Slomila kičmu na 24 mesta
Kurir 26.03.2026
Britanska influenserkaBet Klugbori se za život nakon stravičnog pada s hotelskog balkona u popularnom tajlandskom letovalištu Pataja. Ono što je trebalo da bude idiličan odmor pretvorilo se u noćnu moru – mlada žena zadobila je teške povrede, uključujući… »
Vesti dana »
Jedan ubio 77 mladih, drugi šest beba: Porast masakara maloletnika otvara pitanja odgovornosti nakon "Ribnikara"
Mondo pre 18 minutajoš 120 povezanih
Uhapšen osumnjičeni za arsenal oružja pronađen u Nišu: U gepeku automobila 67 bombi, raketni bacači i automatske puške [FOTO+VIDEO]
Glas juga pre 49 minutajoš 50 povezanih
Ministarstvo informisanja: Nadležni da preduzmu sve mere povodom napada na Verana Matića
Vreme pre 1 satjoš 56 povezanih
Dečak povređen u Mladenovcu stabilno, u toku detaljna dijagnostika
Politika pre 16 satijoš 3 povezane
Vujić: Niko nikada nije tražio da se ponište zakoni doneti u januaru
RTV pre 34 minutajoš 32 povezane



