Povezane vesti
Planirana izgradnja vetroparka i baterijskog skladišta u opštini Ražanj
Biznis.rs pre 24 dana
Projekat obuhvata 1.134 hektara. Kompanija WPP Black Mud d.o.o. iz Beograda podnela je Ministarstvu zaštite životne sredine zahtev za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu za projekat fazne izgradnje vetroelektrane Crni Kao i Rujište… »
Novi vetropark snage 180 MW planiran kod Ražnja - Do 25 vetroturbina i baterijsko skladište gradiće se na 1.134 hektara
Ekapija pre 24 dana
Ilustracija (Foto: Pixabay.com/EdWhiteImages) Kompanija WPP Black Mud d.o.o. iz Beograda podnela je Ministarstvu zaštite životne sredine zahtev za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu za projekat fazne izgradnje vetroelektrane Crni… »
Raspisan tender za izgradnju kanalizacione mreže u Velikom Gradištu vredan 634,5 miliona dinara
Ekapija pre 25 dana
Ilustracija (Foto: Budimir Jevtic/shutterstock.com) Ministarstvo zaštite životne sredine raspisalo je javnu nabavku za izvođenje radova na izgradnji kanalizacione mreže u Velikom Gradištu, procenjene vrednosti 634,5 miliona dinara bez PDV-a. Predmet… »
Vesti dana »
SSP: Šapić se bavi imenom novog mosta preko Save a ne pominje pogibiju radnika na gradilištu
Beta pre 46 minutajoš 28 povezanih
Uslovljavanje iz Brisela: EU zamrzava 1,5 mlrd EUR namenjenih Srbiji?
Ekapija pre 3 satajoš 46 povezanih
Zasad nema podataka o šteti ili povredama od jakog zemljotresa kod Japana
Beta pre 2 satajoš 31 povezana
"Hitno zaustaviti neprijateljstva i postići prekid vatre": Kina o haosu u Ormuskom moreuzu
Mondo pre 11 minutajoš 60 povezanih




