Povezane vesti
Policija zaplenila imovinu vrednu 20 miliona evra: Ursula Andres žrtva prevare, izdali je ljudi kojima je poverila finansije
Kurir 27.03.2026
Slavna glumica Ursula Andres žrtva je finansijske prevare. Prijavila je svoje saradnike kojima je poverila svoj novac. Ovo su novi detalji istrage. Italijanska finansijska policija zaplenila je imovinu vrednu oko 20 miliona evra u istrazi finansijske… »
Prva Bondova devojka žrtva finansijske prevare: Oštećena za više od 20 miliona dolara
Nova 27.03.2026
Glumica Ursula Andres žrtva je finansijske prevare. Naime, italijanske vlasti zaplenile su imovinu procenjenu na oko 20 miliona evra, za koju se veruje da potiče iz finansijske prevare na štetu švajcarske glumice Ursule Andres. Akciju je sprovela… »
Vesti dana »
Počinje toplotni talas koji će se zadržati celu prvu dekadu avgusta, danas do 37 stepeni
N1 Info pre 11 minutajoš 9 povezanih
Ognjena Marija: Zašto se ovaj praznik smatra jednim od najpoštovanijih u narodu
Danas pre 31 minutajoš 10 povezanih
Danas druga konstitutivna sednica Saveta REM, novi pokušaj izbora predsednika i zamenika
Nova pre 6 minutajoš 7 povezanih
Kijev: Masovni napad na Ukrajinu, ima poginulih i ranjenih; Medvedev: Zapad uveo Rusiji 30.000 sankcija;
RTS pre 31 minutajoš 3 povezane
Američki udari u Iranu: Koje vojne ciljeve su gađali i šta to znači za bezbednost regiona?
Telegraf pre 56 minutajoš 5 povezanih


