Povezane vesti

Severni tokovi su ruski: Peskov: SAD žele kontrolu nad svetskom energetskom mrežom

Severni tokovi su ruski: Peskov: SAD žele kontrolu nad svetskom energetskom mrežom

Večernje novosti pre 20 dana
VAŠINGTON očigledno teži da uspostavi kontrolu nad međunarodnom energetskom infrastrukturom, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov, govoreći o želji SAD da preuzmu "Severne tokove". Dmitrij Peskov, Foto AP Kako je istakao, situacija oko… »
"Kijev nastavlja sa energetskim ucenama"

"Kijev nastavlja sa energetskim ucenama"

B92 pre 20 dana
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je danas da Kijev nastavlja sa "energetskim ucenama" koje štete interesima kompanija iz Rusije, Sjedinjenih Američkih Država i Kazahstana. Peskov je na konferenciji za novinare govorio i o potencijalima za… »
Peskov: Ukrajina nastavlja sa energetskim ucenama

Peskov: Ukrajina nastavlja sa energetskim ucenama

Politika pre 20 dana
Odgovarajući na pitanja o američkim planovima za preuzimanje ruskih gasovoda Severni tok i Severni tok 2, Peskov je rekao da je očigledno da SAD žele kontrolu nad međunarodnom energetskom infrastrukturom. Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je danas… »
Peskov: Kijev nastavlja sa energetskim ucenama

Peskov: Kijev nastavlja sa energetskim ucenama

RTV pre 20 dana
MOSKVA - Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je danas da Kijev nastavlja sa "energetskim ucenama" koje štete interesima kompanija iz Rusije, Sjedinjenih Američkih Država i Kazahstana. Peskov je na konferenciji za novinare govorio i o potencijalima… »

Vesti dana »