Povezane vesti
Kina: Dijalog jedino rešenje - Poštovati integritet Srbije, Priština da osnuje ZSO
Sputnik 09.04.2026
Zamenik stalnog predstavnik Narodne Republike Kine u Savetu bezbednosti Ujedinjenih Nacija Sun Lej izjavio je danas da je dijalog jedini put ka rešavanju pitanja odnosa Beograda Prištine i očuvanju stabilnosti na Balkanu i u Evropi, ističući da je… »
Vašington o „normalizaciji“: Briselski dijalog kao formula, ZSO kao zaboravljena obaveza
Sputnik 09.04.2026
Stejt department ponovo poziva na razgovore, dok Priština slavi "uspeh" da se Zajednica srpskih opština više ne pominje. Normalizacija odnosa između Srbije i tzv. Kosova "ključna je za mir i stabilnost", a dijalog pod pokroviteljstvom EU pravi put za to… »
Oglasio se Stejt department o izjavi Vljose Osmani: Traži li Tramp osnivanje ZSO?
Danas 09.04.2026
Normalizacija odnosa Kosova i Srbije je ključna za mir i stabilnost, a dijalog uz posredovanje EU put za Prištinu i Beograd da napreduju u normalizaciji odnosa, izjavio je za Kosovo onlajn portparol Stejt departmenta. „Normalizacija odnosa između Kosova… »
Vesti dana »
Odbor SNS-a Starog Grada saopštio da u 19 časova počinje uklanjanje bilborda koji ugrožava mladunce retkih ptica
Nova pre 26 minutajoš 43 povezane
Ministarka: U Kini je bilo fantastično, potreban je rad, rad i rad da bismo bili kao Kinezi
Serbian News Media pre 1 satjoš 26 povezanih
Vreme krunisanja: Spektakularni ili „dosadni“, pitanje je sad!
Sport klub pre 2 satajoš 29 povezanih
Rolan Garos, sedmi dan: Iva Jović igra sjajno, treći set će odlučiti pobednika drame
Nova pre 26 minutajoš 50 povezanih




