Povezane vesti
Luksuz na kolenima: Rat uzdrmao tržište vredno 400 milijardi dolara
B92 14.04.2026
Prodaja vodećih evropskih luksuznih brendova naglo je pala u Dubaiju i Abu Dabiju nakon eskalacije sukoba s Iranom, čime je pogođeno jedno od najbrže rastućih tržišta u industriji, piše Rojters. Udarac dolazi u osetljivom trenutku za sektor vredan oko… »
Pad prodaje do 50 odsto! Turisti odustaju od luksuznih brendova u Dubaiju, tržni centri ostaju bez profita zbog ratnog sukoba
Blic 14.04.2026
U prestižnim tržnim centrima prodaja je pala 30-50%, dok je broj poseta smanjen za 15-50% Analitičari očekuju da oporavak potraje mesecima, dok sukob i ekonomske posledice utiču na globalnu potražnju Prodaja najvećih evropskih luksuznih brendova značajno… »
Tržište vredno 400 milijardi u totalnom rasulu: Luksuzni brendovi propadaju u Dubaiju i Abu Dabiju
Telegraf 14.04.2026
Prodaja najvećih evropskih luksuznih brendova značajno je pala u Dubaiju i Abu Dabiju, dok sukob sa Iranom pogađa najbrže rastuće tržište sektora vrednog 400 milijardi dolara. Prema podacima iz marta, luksuzne kuće beleže pad prodaje od 30 do 50 odsto u… »
Sukob sa Iranom uzdrmao tržište od 400 milijardi dolara!
Kamatica 14.04.2026
Prema podacima iz marta, luksuzne kuće beleže pad prodaje od 30 do 50 odsto u „Mall of the Emirates” u Dubaiju u odnosu na isti mesec prošle godine. Poseta ovom centru pala je za 15 odsto, dok je promet u većem „Dubai Mallu”, popularnom među turistima… »
Vesti dana »
Danas promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, temperatura do 31 stepen
Glas Zapadne Srbije pre 18 minutajoš 18 povezanih








