Povezane vesti
"EXPO raspisao vrlo sumnjiv tender, podstiču uvoz umesto domaće privrede"
Nova 18.04.2026
Stručni savet za ekonomiju Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) ocenio je danas da je preduzeće "Ekspo 27" (EXPO 27) raspisalo "vrlo sumnjiv" tender za nabavku, transport, uvoz, skladištenje i distribuciju materijala za tu specijalizovanu… »
Novi DSS: Ekspo raspisao vrlo sumnjiv tender, još jedan „korupcionaški posao“
Danas 18.04.2026
Stručni savet za ekonomiju Nove Demokratske stranke Srbije (Novi DSS) ocenio je danas da je preduzeće „Ekspo 27“ (EXPO 27) raspisalo „vrlo sumnjiv“ tender za nabavku, transport, uvoz, skladištenje i distribuciju materijala za tu specijalizovanu… »
Novi DSS: Ekspo raspisao vrlo sumnjiv tender, podstiču uvoz umesto domaće privrede
Serbian News Media 18.04.2026
Stručni savet za ekonomiju Nove Demokratske stranke Srbije ( Novi DSS) ocenio je danas da je preduzeće „Ekspo 27“ (EXPO 27) raspisalo „vrlo sumnjiv“ tender za nabavku, transport, uvoz, skladištenje i distribuciju materijala za tu specijalizovanu… »
Novi DSS: Ekspo 27 raspisao sumnjiv tender za uvoz materijala
Radio sto plus 18.04.2026
Uslovi tendera, kako su naveli u saopštenju, izazivaju sumnju da se radi o “još jednom korupcionaškom poslu, zbog čega su direktora tog preduzeća Danila Jerinića, između ostalog, pitali zašto se promoviše uvoz promotivnih materijala, poput majica… »
Vesti dana »
Tribina „Svi smo mi Jovina“: „Živimo u državi koja korača prema teškoj autokratiji“
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Šef CIA napustio Moskvu: Džon Retklif tajno boravio u Rusiji, Amerikanci i Rusi ćute o poseti (video)
Blic pre 4 satijoš 2 povezane
Studenti u blokadi: Postupak protiv Radonjić Živkov otvoreno zastrašivanje svedoka
Danas pre 7 satijoš 1 povezana






