Povezane vesti
"Plašim se da nije ozbiljno, zvaću Kemiša" Nada Topčagić o zdravstvenom stanju Zorice Brunclik: "Žao mi je"
Blic pre 26 dana
Kemiš je izjavio da se Zorica uskoro vraća u 'Pinkove zvezde' nakon oporavka od operacije. Lepa Lukić je potvrdila da je Zorica sada dobro, ali da joj je imunitet oslabljen i da je pod medicinskom negom kod kuće. Zorica Brunclik se već neko vreme ne… »
„Moraću da zovem Kemiša, plašim se da nije nešto…“: Nada zabrinuta za Zoricu Brunclik, oglasila se!
Telegraf pre 26 dana
Zorica Brunclik se već neko vreme ne pojavljuje u javnosti, a sada se oglasila i Nada Topčagić i progovorila o njenom zdravstvenom stanju. Mesto Zorice Brunclik u "Pinkovim zvezdama" moralo je biti popunjeno, pa su je u ovim emisijama menjali njen suprug… »
Vesti dana »
Vreme je za veliko finale Evrovizije - evo šta treba da znate
Radio 021 pre 42 minutajoš 19 povezanih
Predsednik Vučić: Građani Srbije među najbezbednijima; o slučaju na Senjaku: Mediji ne bi trebalo da objavljuju neproverene informacije, telo još nije pronađeno
RTS pre 2 minutajoš 15 povezanih
RHMZ izdao novo upozorenje: Cela Srbija pod narandžastim meteoalarmom na pljuskove sa grmljavinom
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 17 povezanih
"Telo Nešovića nije pronađeno, traje intezivna potraga": Predsednik Vučić o nestalom članu Kekinog klana
Mondo pre 12 minutajoš 46 povezanih
Izjava trenera Cedevita Olimpije neprimerena i ne odgovara istini! Zvezda reagovala saopštenjem: To je poraz sporta
Dnevnik pre 1 satjoš 18 povezanih


