Povezane vesti
VELIKA KONKURENCIJA ZA NAGRADU „PROSVETITELJ“: IZABRANO 12 POLUFINALISTA
Glas juga 21.04.2026
Polufinalisti dolaze iz različitih sredina i oblasti – od osnovnog i srednjeg obrazovanja do umetnosti i rada sa decom sa smetnjama u razvoju. Zajedničko im je, kako se navodi, visok nivo stručnosti, posvećenost radu i značajan uticaj na razvoj dece i… »
Izabrano 12 polufinalista za nastavničku nagradu Prosvetitelj 2026.
Nova 21.04.2026
Renomirani žiri nastavničke nagrade Prosvetitelj za 2026. godinu od preko 200 nominovanih kandidata u prvom krugu izabrao je 26 kandidata, od kojih se 12 najboljih plasiralo u polufinale. Kandidati dolaze iz različitih sredina, različitih disciplina… »
Velika konkurencija za nagradu Prosvetitelj: Izabrano 12 polufinalista
Blic 21.04.2026
Polufinaliste očekuje Prolećna radionica 25. i 26. aprila, gde će kroz praktičan rad i javni nastup pokazati svoje stručne veštine i razmeniti iskustva sa kolegama i žirijem Kriterijumi za nagradu su strogi - od pedagoških kompetencija i inovacija do… »
Vesti dana »
Nezapamćeni požari u Španiji i Francuskoj, evakuisano više od 200.000 ljudi
Bloomberg Adria pre 2 satajoš 35 povezanih
Vlada Srbije promenila ime Institutu za kardiovaskularne bolesti Dedinje
Insajder pre 1 satjoš 12 povezanih






