Povezane vesti
Čaušić: MUP radi na spremnosti vatrogasaca za brzo reagovanje u vanrednim situacijama
RTK pre 28 dana
Pomoćnik ministra i načelnik Sektora za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije, Luka Čaušić, posetio je danas Kragujevac. On je obišao prostorije Vatrogasno-spasilačke brigade čije renoviranje finansira lokalna samouprava i tom… »
Bolji uslovi i nova oprema za kragujevačke vatrogasce
Newsmax Balkans pre 28 dana
Vatrogasno-spasilačka četa u Kragujevcu dobila je novo specijalno vozilo i unapređene uslove rada, a tokom posete gradskih i republičkih zvaničnika istaknuto je da sistem zaštite i spasavanja beleži kontinuirano jačanje i brže reakcije na terenu… »
Dašić, Čaušić i Kočović obišli Vatrogasno-spasilačku četu u Kragujevcu
Serbian News Media pre 28 dana
Ministarstvo unutrašnjih poslova obezbedilo je to vozilo kragujevačkom Sektoru za vanredne situacije, a već je angažovano na 20 intervencija. Zoran Kočović je naveo da su od početka godine realizovane 382 intervencije i da je spaseno 11 lica, uz vreme… »
Bolji uslovi rada i nova oprema za vatrogasce unapređuju bezbednost u Kragujevcu
iKragujevac pre 28 dana
Vatrogasno-spasilačka četa u Kragujevcu dobila je značajno unapređene uslove rada i novu savremenu opremu, što je potvrđeno današnjom posetom gradskog i republičkog rukovodstva. Objekat su obišli gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić, pomoćnik ministra… »
Vesti dana »
Poslanici Skupština Srbije nastavljaju raspravu o amandmanima na set izbornih zakona
RTV pre 3 satajoš 1 povezana
UN razmatra odgovor na najavu Izraela oko gradnje vojnog kompleksa na mestu bivše kancelarije UNRWA
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Srbija bez Tijane Bošković: Terzić saopštio spisak odbojkašica za Kup u Italiji
Nova pre 5 satijoš 1 povezana






