Povezane vesti
Sin Kristijana Ronalda se priključuje prvom timu, može da zaigra sa ocem
Nova pre 23 dana
Kristijano Ronaldo Junior, sin jednog od najboljih fudbalera svih vremena, uskoro bi mogao da se pojavi i na seniorskoj sceni. Mladi Portugalac ima tek 15 godina, fudbalske veštine je nasledio od oca, a uskoro može da zaigra sa njim u istoj ekipi… »
Kristijano Ronaldo će igrati sa sinom: Kada može Lebron Džejms, što ne bi i on?
Mondo pre 22 dana
Klub Kristijana Ronalda (41), saudijski Al-Nasr, razmatra da priključi Ronaldovog sina treninzima prvog tima. Kristijano Žunior (15) u junu puni 16 godina i nadležni u timu pažljivo prate njegov razvoj i razmatraju najbolje opcije za njega, objavio je… »
Kristijano Ronaldo kao Lebron, uskoro će igrati za sinom?
Sportske.net pre 22 dana
Al Nasr razmatra mogućnost da naredne sezone u prvi tim priključi Kristijana Ronalda mlađeg, 15-godišnjeg sina portugalske legende Kristijana Ronalda, prenose mediji u Arabiji. Kako se navodi, konačna odluka biće doneta po završetku tekuće sezone, nakon… »
Vesti dana »
Baka Prase izgubio milione zbog Crvene zvezde: Prve reakcije jutjubera nakon poraza njegove Voše u finalu Kupa!
Hot sport pre 3 satajoš 23 povezane
Vremeplov: NATO bombardovao kolonu kosovskih Albanaca, ubijeno 87 civila, više od polovine deca
RTV pre 4 satijoš 1 povezana
"(Skoro) savršen par": Brižit negirala da je Emanuela Makrona ošamarila zbog 30 godina mlađe glumice (video)
Kurir pre 4 satijoš 3 povezane
Početak finalne utakmice Kupa Srbije u fudbalu kasnio pola sata, održan minut ćutanja u znak sećanja na Vladimira Cvetkovića
Danas pre 5 satijoš 1 povezana




