Povezane vesti
Proboj bezbednosti na Bukingu: MUP Srbije upozorava građane na talas „otmica rezervacija“ i fišing prevara
Nova ekonomija 28.04.2026
Služba za borbu protiv visokotehnološkog kriminala Uprave za tehniku MUP Srbije upozorila je građane na povećan rizik od prevara i zloupotreba podataka nakon bezbednosnog incidenta na platformi Booking.com. Prema dostupnim informacijama, neovlašćena lica… »
Policija: Povećan rizik od prevara na Booking.com
OK radio 28.04.2026
Povodom aktuelnih informacija o bezbednosnom incidentu na platformi Booking.com, u okviru kojeg je došlo do neovlašćenog pristupa određenim podacima korisnika, Služba za borbu protiv visokotehnološkog kriminala Uprave za tehniku MUP Srbije upozorava… »
Vesti dana »
Iran savetovao funkcionere SAD da biraju reči, nakon nove Trampove pretnje napadima
N1 Info pre 40 minutajoš 39 povezanih
Belgija opet razočarala: Iran izdržao pritisak, crveni karton spasao ekipu iz Azije!
Hot sport pre 5 minutajoš 27 povezanih
Oči u oči sa Irancima! Džej Di Vens pred zoru sleteo u Švajcarsku, kreću pregovori sa Teheranom: Amerikanci došli sa ova 3 ključna zahteva
Blic pre 40 minutajoš 103 povezane
Pobeda i veliki problem za Nemačku: Zvezda odbrane možda završila Mundijal?
B92 pre 14 satijoš 32 povezane
Helsinški odbor: Napad na Davida Gruhonjića nije incident, već posledica sistematskog targetiranja
Serbian News Media pre 2 satajoš 14 povezanih


