Povezane vesti
Radno vreme JKP "Pogrebne usluge" Beograd tokom prvomajskih praznika VIDEO
B92 01.05.2026
Radno vreme JKP "Pogrebne usluge" Beograd tokom prvomajskih praznika biće izmenjeno. Sahrane se neće obavljati 1. maja 2026. godine, dok će se sahrane obavljati 2. maja 2026. godine. Dežurni centar, Ruzveltova 50 (prijava smrti), će raditi uobičajeno… »
Važna informacija o radnom vremenu JKP "Pogrebne usluge Beograd" tokom Praznika rada 2026. godine
Telegraf 01.05.2026
Petak, 1. maj. Pred nama je Praznik rada, koji donosi i izmene u radnom vremenu JKP "Pograbne usluge" Beograd. Sahrane na grobljima u Beogradu, koja su pod nadležnošću ovog javnog komunalnog preduzeća neće se obavljati 1. maja 2026. godine. Sahrane će se… »
Vesti dana »
"Naložena identifikacija lica koja su širila lažne vesti" Oglasilo se VJT o dešavanjima na Music week-u: Sumnja se da su počinili krivično delo - izazivanje panike
Blic pre 1 satjoš 41 povezana
Rojters: Uskoro sastanak tehničkih timova SAD i Irana u Dohi; Hezbolah: Zadržavamo pravo na samoodbranu
RTS pre 53 minutajoš 29 povezanih
RHMZ upalio crveni meteoalarm za gotovo celu Srbiju: Evo kada nam konačno stiže osveženje
Mondo pre 18 minutajoš 25 povezanih
Nastavlja se toplotni talas, pod crvenim meteoalarmom veći deo Srbije: Pad temperature od 1. jula
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 26 povezanih
Ministarstvo apelovalo na građevinske firme da obezbede radnicima češće pauze, više vode i zaštitu od sunca
Ekapija pre 18 minutajoš 21 povezana


