Povezane vesti
Autobusi GSP-a na liniji 5 menjaju trasu zbog radova
Radio 021 05.05.2026
Autobusi GSP-a na liniji 5 promeniće trasu od četvrtka, 7. maja zbog rekonstrukcije vrelovoda u Avijatičarskoj ulici. Do 15. juna autobusi će se kretati na sledeći način: Smer sa Temerinskog puta: Od raskrsnice ulica Rumenački put i Avijatičarska… »
Bus "petica" od sutra izmenjenom trasom
NoviSad.com 05.05.2026
Novi Sad – Autobusi GSP-a na liniji 5 od sutra će privremeno saobraćati izmenjenom trasom zbog rekonstrukcije vrelovoda u Avijatičarskoj ulici. Kako je saopšteno iz gradskog saobraćajnog preduzeća, izmenjena trasa će važiti do 15. juna. Smer sa… »
Izmena trase linije 5 zbog radova na vrelovodu. Autobusi privremeno menjaju režim saobraćaja do sredine juna.
Dnevnik 05.05.2026
Zbog rekonstrukcije vrelovoda u Avijatičarskoj ulici, od 7. maja do 15. juna na snazi će biti privremena izmena trase autobuske linije broj 5, saopšteno je iz Gradske uprave za saobraćaj i puteve. Prema donetom rešenju, u smeru sa Temerinskog puta… »
Vesti dana »
Istraživanje CRTA o rejtingu stranaka i poverenju u demokratiju
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 25 povezanih
Đurić: Srbija sutra potpisuje Artemis sporazum sa NASA, pišemo istoriju srpske nauke
Radio 021 pre 5 minutajoš 23 povezane
Tužilaštvo: Napad na Arsenijevića je prekršaj, ne i krivično delo
N1 Info pre 4 satijoš 16 povezanih
Eskalacija sukoba SAD i Irana: Napadi na infrastrukturu i žrtve
Naslovi.ai pre 41 minutajoš 48 povezanih




