Povezane vesti
Uredba ponovo produžena: Niže akcize na gorivo do 15. maja
B92 09.05.2026
Vlada Srbije na poslednjoj održanoj sednici ponovo je produžila Uredbu o ograničenju visine cene naftnih derivata. Kako je objavljeno u najnovijem izdanju Službenog glasnika, uredba je produžena do 15. maja, prenosi eKapija. Ovom uredbom su akcize na… »
Uredba o smanjenju akciza na gorivo produžena do 15. maja
Nova ekonomija 09.05.2026
Vlada Srbije na sednici održanoj u četvrtak ponovo je produžila Uredbu o ograničenju visine cene naftnih derivata, kojom su akcize na gorivo smanjene za 25 odsto. Kako je objavljeno u najnovijem izdanju Službenog glasnika, uredba je produžena do 15… »
Uredba ponovo produžena – niže akcize na gorivo do 15. maja
Biznis.rs 09.05.2026
odluka vlade srbije na poslednjoj sednici. Vlada Srbije na poslednoj održanoj sednici ponovo je produžila Uredbu o ograničenju visine cene naftnih derivata. Kako je objavljeno u najnovijem izdanju Službenog glasnika, uredba je produžena do 15. maja… »
Vlada ponovo produžila uredbu – Niže akcize na gorivo do 15. maja
Ekapija 09.05.2026
Ilustracija (Foto: Pixabay.com/planet_fox) Vlada Srbije na poslednoj održanoj sednici ponovo je produžila Uredbu o ograničenju visine cene naftnih derivata. Kako je objavljeno u najnovijem izdanju Službenog glasnika, uredba je produžena do 15. maja… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Sunčano i toplo uz najavu tropskih temperatura
Naslovi.ai pre 1 satjoš 32 povezane
Đilas: Ne kritikujemo ljude, već odluku koja ostavlja Vučiću kontrolu nad REM-om
Beta pre 1 satjoš 21 povezana







