Povezane vesti
Naučnici otkrili novu vrstu gigantskog dinosaurusa u Tajlandu
Politika 14.05.2026
Dinosaurus biljojed živeo pre oko 100 do 120 miliona godina. Naučnici na Tajlandu otkrili su najvećeg dinosaurusa biljojeda koji je ikada živeo u Jugoistočnoj Aziji, a njegovi ostaci mogli bi da budu poslednji te vrste koji će ikada biti nađeni u… »
Otkrivena nova vrsta gigantskog dinosaurusa: Nazvan je "poslednjim Titanom" Tajlanda
Euronews 14.05.2026
Naučnici na Tajlandu otkrili su najvećeg dinosaurusa biljojeda koji je ikada živeo u Jugoistočnoj Aziji, a njegovi ostaci mogli bi da budu poslednji te vrste koji će ikada biti nađeni u regionu, navodi se u najnovijoj studiji, prenosi danas američka TV… »
"Poslednji gigant": Na Tajlandu otkriven najveći dinosaurus biljojed ikada
B92 14.05.2026
Naučnici na Tajlandu otkrili su najvećeg dinosaurusa biljojeda koji je ikada živeo u Jugoistočnoj Aziji, a njegovi ostaci mogli bi da budu poslednji te vrste koji će ikada biti nađeni u regionu. Autor studije, istraživač sa odeljenja za proučavanje… »
Vesti dana »
Najmanje 13 mrtvih u Kijevu i okolini u ruskim vazdušnim napadima
N1 Info pre 33 minutajoš 25 povezanih
Iljušin sleteo na niški aerodrom, od danas gasi požar u Deliblatskoj peščari
Niške vesti pre 57 minutajoš 21 povezana
MUP pojačao kontrolu autobusa i vozača tokom letnje sezone
Serbian News Media pre 2 minutajoš 16 povezanih





