Povezane vesti
Balerini izbegao haos i osvojio Napulj
Sport klub pre 8 sati
Davide Balerini pobednik je šest etape trke Điro d Italija, koja je vožena od Pestuma do Napulja. Deonicu dugu 142 kilometra vozač tima Astane je savladao za 3:19,32 sati. U sprintu je iza sebe ostavio Belgijanca Jaspera Stujvena, člana Sudal Kvik tima… »
Italijanski biciklista Balerini pobednik šeste etape trke Điro d'Italija
Sportske.net pre 9 sati
Italijanski biciklista Davide Balerini pobednik je šeste etape trke Điro d'Italija, vožene danas od Pestuma do Napulja. On je polubrdsku deonicu dugu 142 kilometara prešao za tri sata, 19 minuta i 32 sekunde. Balerini je do trijumfa stigao nakon sprinta… »
Điro d'Italija: Italijanski biciklista Balerini pobednik šeste etape
Kurir pre 12 sati
On je polubrdsku deonicu dugu 142 kilometara prešao za tri sata, 19 minuta i 32 sekunde. Balerini je do trijumfa stigao nakon sprinta velike grupe vozača na kaldrmisanoj završnici. Italijan je u finišu bio brži od Belgijanca Jaspera Stujvena, dok je… »
Vesti dana »
Pre podne sunčano, posle podne promenljivo oblačno – temperatura do 26 stepeni
RTS pre 55 minutajoš 5 povezanih
Završen protest studenata i građana ispred RTS: Nisu zadovoljni izveštavanjem o nasilju danas ispred Pravnog fakulteta, zovu sve da dođu 23. maja u Beograd
Danas pre 6 satijoš 5 povezanih






