Povezane vesti
Novi kiks Radničkog u borbi za opstanak: Mreže mirovale pod Bagdalom
InfoKG 17.05.2026
Fudbaleri FK Radnički 1923 propustili su veliku priliku da naprave važan korak ka opstanku u elitnom rangu srpskog fudbala, pošto su u 36. kolu MozzartBet Superlige Srbije remizirali bez golova protiv ekipe Napretka u Kruševacu – 0:0. Utakmica pod… »
Nezapamćena drama u Superligi: Poznata tri putnika u niži rang, još tri tima strepe
Večernje novosti 17.05.2026
SLEDEĆE nedelje spustiće se zavesa na Superligu Srbije, a pored borbe za drugu poziciju posebno je zanimljiva i borba za opstanak. FOTO: A. Ilić Nakon jučerašnjih mečeva plej-auta poznato je da će se Napretku i Spartaku pridružiti Javor u nižem rangu… »
KALKULACIJE - Sve opcije za TSC, Radnički i Mladost!
Sportske.net 17.05.2026
Ostalo je još jedno kolo u borbi za opstanak u Super ligi Srbije, a poznato je već da su tri tima ispala, a to su Spartak, Napredak i od juče to je Javor iz Ivanjice koji nema nikakve šanse ni pobedom u Kragujevcu jer su bili slabije plasirani i od TSC-a… »
Vesti dana »
"Vračarci" mu radili o glavi, preživeo čak 11 atentata: Ko je uhapšeni vođa navijača Alibeg - "čovek je neuništiv, kao hijena" (foto, video)
Kurir pre 2 satajoš 21 povezana
Zelenski objavio snimak napada na Sankt Peterburg, a Rusija zauzimanja Konstantinovke
RTS pre 11 minutajoš 19 povezanih
Nestor Lorenco: Zadovoljan sam plasmanom u osminu finala Svetskog prvenstva
Politika pre 3 satajoš 68 povezanih





