Povezane vesti

Nemačka ulaže milijarde u civilnu zaštitu

Nemačka ulaže milijarde u civilnu zaštitu

Biznis.rs pre 1 dan
U planu i tešnja integracija vojnih i civilnih struktura odbrane. Nemačka će značajno proširiti kapacitet civilne odbrane i zaštite stanovništva, rekao je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Dobrint (Alexander Dobrindt). Plan je odgovor na rastuće… »
Nemačka jača civilnu odbranu: Planirana ulaganja vredna više milijardi evra u opremu i zaštitu

Nemačka jača civilnu odbranu: Planirana ulaganja vredna više milijardi evra u opremu i zaštitu

Večernje novosti pre 2 dana
NEMAČKI ministar unutrašnjih poslova, Aleksandar Dobrint, izjavio je da vlada planira značajno jačanje i proširenje kapaciteta civilne odbrane i sistema zaštite stanovništva, kao odgovor na rastuće bezbednosne pretnje i potrebu za većom spremnošću države… »
Nemačka ulaže milijarde u civilnu odbranu

Nemačka ulaže milijarde u civilnu odbranu

B92 pre 2 dana
Nemački ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Dobrint rekao je da vlada planira značajno proširiti kapacitete civilne odbrane i zaštite stanovništva kao odgovor na bezbednosne pretnje. "Jačamo zaštitu stanovništva i civilnu odbranu", rekao je Dobrint… »

Vesti dana »