Povezane vesti
NDNV: RTV već deceniju u „političkim kandžama“
In medija pre 25 dana
Nezavisno društvo novinara Vojvodine navodi da je u maju 2016. godine, masovnim smenama urednika i novinara, započeo proces koji je doveo do, kako tvrde, „demoliranja koncepta javnog servisa“ na Radio-televiziji Vojvodine. U saopštenju se ocenjuje da je… »
NDNV: RTV već deceniju u kandžama politike, pogubne posledice otimanja javnog servisa od građana
Danas pre 25 dana
Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) saopštilo je da se navršilo deset godina od “političkog preuzimanja” pokrajinskog javnog servisa i “brutalnog urušavanja profesionalnih standarda” na Radio-televiziji Vojvodine (RTV). NDNV je u saopštenju… »
NDNV: RTV već deceniju u političkim kandžama, pogubne posledice otimanja javnog servisa od građana Vojvodine
Cenzolovka pre 26 dana
„Urušavanje javnih servisa nije samo problem medijske zajednice, već pitanje od ključnog značaja za očuvanje demokratskih vrednosti u društvu“. Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) podseća da se navršava deset godina od političkog preuzimanja… »
NDNV: Decenija od naprednjačkog preuzimanja RTV-a, javni servis u političkim kandžama
Radio 021 pre 26 dana
Navršava se decenija od političkog preuzimanja Radio-televizije Vojvodine i brutalnog urušavanja profesionalnih standardna na pokrajinskom javnom servisu, podseća Nezavisno društvo novinara Vojvodine. Sve je počelo masovnim smenama urednika i novinara… »
Vesti dana »
RHMZ: Danas posle podne i uveče grmljavinske nepogode na području Srbije
RTK pre 32 minutajoš 32 povezane
Tramp tvrdi "danas će biti potpisan sporazum", Teheran to dovodi u pitanje
BBC News pre 47 minutajoš 27 povezanih
Maroko ispisao istoriju: Svi starteri na terenu rođeni van matice
Sport klub pre 12 minutajoš 36 povezanih
Australija šokirala Tursku na Mundijalu 2026: Još jedno iznenađenje u dugoj fudbalskoj noći
Euronews pre 1 satjoš 19 povezanih





