Povezane vesti
I Pošta želi da bude "svoj na svome": Javna nabavka za izradu tehničke dokumentacije za ozakonjenje objekata
N1 Info pre 1 dan
Pre nekoliko meseci država je pokrenula postupak "Svoj na svome", kako bi se građanima Srbije omogućilo da u katastar upišu objekte izgrađene bez građevinske ili upotrebne dozvole, a po svemu sudeći i Pošta Srbije želi da bude konačno - svoj na svome… »
Pošta pokreće proces ozakonjenja svojih objekata izgrađenih bez dozvole - Raspisan tender za izradu tehničke dokumentacije
Ekapija pre 1 dan
Pošta u Pupinovoj u Zrenjaninu, jedan od objekata sa spiska (Foto: Print screen / Google maps) Pre nekoliko meseci država je pokrenula postupak "Svoj na svome", kako bi se građanima Srbije omogućilo da u katastar upišu objekte izgrađene bez građevinske… »
Vesti dana »
Vučić stigao u Peking - počinje višednevna zvanična poseta Kini tokom koje će se sastati sa Si Đinpingom
RTS pre 39 minutajoš 2 povezane
"Izbor je na svima nama, ili Srbija ili mafija": Oglasili se studenti posle nereda na ulicama Beograda
Nova pre 7 satijoš 1 povezana





