Povezane vesti
UKC NIŠ DOBIJA BANKU KRVI I NOVU DNEVNU BOLNICU: Lazarević otkrio tri ključna projekta za hitan napredak
Glas juga pre 24 sata
Kako je istakao, cilj novog rukovodstva je da kroz novu energiju, jasne planove i stručan tim dodatno unapredi kvalitet lečenja pacijenata sa juga Srbije. „Naš cilj je da sa novom energijom, jasnim planovima i snažnim timom omogućimo građanima još… »
Doc. dr Milan Lazarević: TRI KLjUČNA KORAKA ZA HITAN NAPREDAK UKC NIŠ
Gradski portal 018 pre 1 dan
Doc. dr Milan Lazarević, v.d. direktora UKC Niš, istakao je da svoju novu ulogu ne doživljava kao funkciju, već kao veliku odgovornost prema ustanovi koja predstavlja „kuću“ za više od 4.000 zdravstvenih i nemedicinskih radnika, kao i jedan od četiri… »
Tri ključna koraka za hitan napredak UKC Niš
Politika pre 1 dan
„Naš cilj je da sa novom energijom, jasnim planovima i snažnim timom omogućimo građanima još kvalitetnije lečenje“, poručio je Lazarević. Direktor Univerzitetskog kliničkog centra Niš, doc. dr Milan Lazarević, istakao je da svoju novu ulogu ne doživljava… »
Vesti dana »
U Urgentnom centru pregledan 21 pacijent povređen u nesreći na Dorćolu, jedan zadržan na lečenju
RTS pre 1 satjoš 112 povezane
(Foto/video) Vanredna situacija u Čačku: Četiri opštine u zapadnoj Srbiji bez vode zbog kvara na cevovodu
Newsmax Balkans pre 5 satijoš 37 povezanih
Srbi sve više troše u inostranstvu: Deficit u turizmu skočio na skoro pola milijarde evra
Dnevnik pre 4 satijoš 33 povezane





