Povezane vesti
Rusija pokreće pravni proces: Baltik pred međunarodnim sudom
Večernje novosti 25.05.2026
MOSKVA će se obratiti Međunarodnom sudu UN zbog odbijanja Letonije, Litvanije i Estonije da odustanu od politike kršenja prava ruskog stanovništva, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Rusije. Foto: Joe Klamar/AFP/Profimedia U ruskom… »
Rusija prelazi na sledeći korak: Tužba protiv baltičkih država
Sputnik 25.05.2026
Moskva će se obratiti Međunarodnom sudu UN zbog odbijanja Letonije, Litvanije i Estonije da odustanu od politike kršenja prava ruskog stanovništva, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Rusije. U ruskom spoljnopolitičkom resoru ističu da su… »
Rusija sprema tužbu protiv baltičkih zemalja
Politika 25.05.2026
Traži se odgovornost zbog diskriminacije stanovništva koje govori ruskim jezikom. Moskva će se obratiti Međunarodnom sudu UN zbog odbijanja Letonije, Litvanije i Estonije da odustanu od politike kršenja prava ruskog stanovništva, saopštilo je… »
Vesti dana »
Le Pen može da se kandiduje na izborima, ali mora da nosi nanogvicu
BBC News pre 2 satajoš 39 povezanih
Tramp najavio ukidanje sankcija Turskoj: Erdogan je veliki i poštovan lider
Euronews pre 37 minutajoš 27 povezanih
Doneta odluka o predmetu protiv Milića? Postupak će navodno biti razdvojen od procesa za ubistvo Nešovića
Mondo pre 4 satijoš 29 povezanih





