Povezane vesti
Peskov: Oružje Evrope "direktno puca" na Rusiju, ne mogu da budu posrednici u rešavanju sukoba
NIN 29.05.2026
Evropa je trenutno strana u sukobu u Ukrajini i zato ne može da bude posrednik u rešavanju tog pitanja, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je naveo da evropsko oružje "direktno puca" na Rusiju i da se od toga, kako je rekao, ne može… »
Peskov: Evropa trenutno strana u sukobu u Ukrajini, ne može da bude posrednik
RTV 29.05.2026
MOSKVA - Evropa je trenutno strana u sukobu u Ukrajini i zato ne može da bude posrednik u rešavanju tog pitanja, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je naveo da evropsko oružje "direktno puca" na Rusiju i da se od toga, kako je rekao… »
Kremlj: Evropa ne može biti posrednik oko Ukrajine jer je strana u sukobu
Sputnik 29.05.2026
Evropa je trenutno strana u sukobu u Ukrajini i zato ne može da bude posrednik u rešavanju tog pitanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je naveo da evropsko oružje „direktno puca“ na Rusiju i da se od toga, kako je rekao, ne može… »
Kremlj: Evropa je strana u sukobu Ukrajine, ne može da bude i posrednik
Politika 29.05.2026
Najveća greška Brisela potpuno odbijanje dijaloga sa Moskvom, smatra Dmitrij Peskov. Evropa je trenutno strana u sukobu u Ukrajini i zato ne može da bude posrednik u rešavanju tog pitanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je naveo da… »
"To je najveća glupost koju prave Evropa i EU": Kremlj jasno podvukao ko ne može biti posrednik u sukobu Rusije i Ukrajine
Večernje novosti 29.05.2026
ODBIJANjE Evropske unije da započne dijalog sa Rusijom je najveća glupost, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov, prenose RIA Novosti. Tanjug/AP/Andrii Marienko - Najveća glupost koju prave Evropljani i ljudi u Briselu jeste to što u… »
Vesti dana »
Veliki šumski požar se približava Bordou, evakuisano nekoliko predgrađa
Beta pre 35 minutajoš 22 povezane
Vremenska prognoza: Sveže i vedro jutro, tokom dana pretežno sunčano
Nedeljnik pre 2 satajoš 19 povezanih
Važna vest za sve vozače: Vlada produžila niže akcize na gorivo, evo do kada važi olakšica
Kurir pre 1 satjoš 13 povezanih
Uhapšen zbog šverca 400 kilograma duvana: Budžet Srbije oštećen za 4,4 miliona dinara
Dnevnik pre 1 satjoš 9 povezanih
Bjelogrlić: Nema više kukanja, ovaj sistem mora da se menja ako želimo da preživimo
Radio sto plus pre 30 minutajoš 7 povezanih





