Povezane vesti
Grad meri "kiseonički potencijal" Košutnjaka i Zvezdarske šume: Beograd izdvaja 8,6 miliona dinara za studiju
B92 pre 1 dan
Grad Beograd pokrenuo je javnu nabavku za izradu studije "Procena kiseoničkog potencijala u ekosistemima u urbanim sredinama", čija je procenjena vrednost 8,6 miliona dinara, a cilj istraživanja je detaljna analiza uloge šuma u poboljšanju kvaliteta… »
Koliko kiseonika proizvode beogradske šume? - Grad Beograd naručuje studiju o potencijalu Košutnjaka i Zvezdarske šume
Ekapija pre 1 dan
Košutnjak (Foto: I.S./eKapija) Grad Beograd pokrenuo je javnu nabavku za izradu studije "Procena kiseoničkog potencijala u ekosistemima u urbanim sredinama", čija je procenjena vrednost 8,6 miliona dinara, a cilj istraživanja je detaljna analiza uloge… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza Srbije: Toplo vreme sa lokalnim pljuskovima i upozorenjima na grmljavinske nepogode 10. i 11. juna
Naslovi.ai pre 31 minutajoš 32 povezane
Pravo čudo na auto-putu kod Šimanovaca: Kamion izgoreo nakon sudara, oba vozača uspela da se spasu u poslednjem trenutku!
Kurir pre 26 minutajoš 22 povezane
Monarhisti: Tužilaštvo svelo na minimum Milićevu ulogu u slučaju Senjak
Beta pre 21 minutajoš 17 povezanih
Razgovori o prodaji NIS-a “dobro napreduju”, status Rafinerije problematičan
Biznis.rs pre 1 satjoš 18 povezanih



