Povezane vesti
Institut za ekonomska istraživanja: Nemačka bi pobedom na Mundijalu mogla da podstakne privredni rast
Insajder 10.06.2026
Nemačka bi u slučaju pobede na Svetskom prvenstvu u fudbalu, koje se održava od 11. do 19. jula, time mogla da podstakne privredni rast zemlje, navodi se u danas objavljenom izveštaju Instituta za ekonomska istraživanja (Ifo) iz Minhena. Foto: Michael… »
Pobedom na Mundijalu, Nemačka bi mogla da podstakne privredni rast zemlje
Politika 10.06.2026
Izveštaj Instituta za ekonomska istraživanja iz Minhena. Nemačka bi, u slučaju pobede na Svetskom prvenstvu u fudbalu, koje se održava od 11. do 19. jula, time mogla da podstakne privredni rast zemlje, navodi se u danas objavljenom izveštaju Instituta za… »
Šokantna tvrdnja ekonomista: Osvajanje Mundijala može da obogati celu državu
Telegraf 10.06.2026
Nemačka bi u slučaju pobede na Svetskom prvenstvu u fudbalu, koje se održava od 11. do 19. jula, time mogla da podstakne privredni rast zemlje, navodi se u danas objavljenom izveštaju Instituta za ekonomska istraživanja (Ifo) iz Minhena. "Istraživanja… »
Vesti dana »
Hamilton kažnjen pomeranjem za tri mesta zbog ometanja na stazi
Serbian News Media pre 2 satajoš 25 povezanih
Požari u Francuskoj i Španiji: Evakuisano više od 267.000 ljudi; Fon der Lajen: Cela Evropa pruža pomoć
RTV pre 7 satijoš 40 povezanih
Vučić: Služio sam Srbiji kao predsednik verno, časno i pošteno u prethodnih 10 godina
Euronews pre 3 satajoš 14 povezanih





