Povezane vesti
Skupština usvojila Plan kvaliteta vazduha grada Novog Pazara za period 2026-2031. godine
RTV Novi Pazar 10.06.2026
Odbornici Skupštine grada Novog Pazara usvojili su na današnjoj sednici Plan kvaliteta vazduha za period 2026–2031. godine, jedan od najznačajnijih strateških dokumenata u oblasti zaštite životne sredine. Usvajanjem ovog plana, kako je predočeno… »
”Ne krećemo od nule”, Šarenkapić poručila da su ključne mere za čistiji vazduh već u toku
RTV Novi Pazar 10.06.2026
Zamenica predsednika Skupštine grada Alma Šarenkapić istakla je da mnoge mere predviđene Planom kvaliteta vazduha nisu novina, jer je, naglašava, lokalna samouprava i prethodnih godina sprovodila brojne projekte koji direktno doprinose unapređenju… »
Mehović(SDP): U čistiji vazduh uloženo 11 miliona evra, rezultati su vidljivi
RTV Novi Pazar 10.06.2026
Odbornik SDP-a Armin Mehović ocenio je da je predloženi Plan kvaliteta vazduha grada Novog Pazara za period 2026-2031. godine dobro urađen i da predstavlja jasan putokaz za dalje aktivnosti u oblasti zaštite životne sredine. Mehović je odbacio tvrdnje da… »
Vesti dana »
Reakcije na izjavu ministarke Snežane Paunović o etničkom čišćenju
Naslovi.ai pre 2 satajoš 106 povezanih
Super utorak za proširenje EU: Napredak kandidata i status Srbije
Naslovi.ai pre 2 satajoš 70 povezanih
Eskalacija sukoba SAD i Irana: Intenziviranje vojnih udara i pretnje Teherana
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 54 povezane
Indeks učinka u zaštiti životne sredine: Srbija među tri najgore zemlje u Evropi
Vreme pre 12 satijoš 1 povezana
U Nišu sutra Dan žalosti zbog devojke poginule u Crnoj Gori
Medijska kutija pre 4 satijoš 39 povezanih



